Tüm tesislerimize hemen ulaşın
0 (282) 726 23 77
Tüm tesislerimize hemen ulaşın
0 (282) 726 23 77
Tüm tesislerimize hemen ulaşın
0 (282) 726 23 77

Hakkımızda

Atılım Beton A.Ş., 1995 yılında Çerkezköy’de ilk beton tesisini kurmuş ve hazır beton sektörüne giriş yapmıştır. Danış Grup ailesinin bir üyesi olan Atılım Beton A.Ş. günümüze kadar büyümeyi ve genişlemeyi sürdürmüş; Tekirdağ bölgesinde altı ayrı konumda hazır beton tesisleri kurmuştur. Aktif halde bulunan beton tesislerinde 820m3/saat üretim kapasitesine sahiptir.

Bölgenin; beton tesisi, ekipman ve personel sayısı bakımından en büyük hazır beton markası olan Atılım Beton A.Ş. daima müşteri memnuniyeti, kalite ve güven esaslı çalışır. Gelişen teknolojiyi ve güncel uygulamaları takip ederek müşteri taleplerini en uygun ürünler ile karşılar, çözüm üretir.

Tam donanımlı beton laboratuvarında yapılan çalışmalarla kaliteli hazır beton üretimi için araştırmalar, deneyimli teknik personeller ve mühendisler tarafından aralıksız yürütülmektedir. Firmamız Türkiye Hazır Beton Birliği´nin en eski üyelerinden olup, tesislerimiz KGS(Kalite Güvence Sistemi), G uygunluk, TSE ve ISO 9001:2000 belgelerine sahiptir.

Misyon

Tüm çalışanları ve paydaşları ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak, etik değerleri gözeterek, uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak; hazır beton sektörünün güvenilir, öncü ve lider şirketi olmak.

Vizyon

Köklü geçmişimizden devraldığımız ve kendimize miras edindiğimiz iş ahlakı, güven, saygınlık, doğruluk ve dürüstlük ile harmanlayıp büyüttüğümüz işletmemizi ve markamızı ulusal bir marka haline getirmek.